O nás

O nás

Jako všem rodičům, tak i nám se stalo, že nám děti vyletěly z hnízda, a to byl důvod, proč jsme si pořídili Thajskou kočku, tedy našeho prvního kocourka Balua. Pročítala jsem si na internetu informace o všech kočičích plemenech, abych si byla jistá, která kočička bude nejblíže mému, tedy i našemu, životnímu stylu, naším povahám. Jsme velmi milující rodiče, a proto jsem hledala plemeno, které bude nejvíce vděčné za lásku, kterou mu poskytneme a Thajská kočka byla jasná volba. Jsou to opravdu jedinečná stvoření, které jak vaši lásku vyžadují, tak vám ji opětují.

Pocházíme z malé vesničky u Kyjova, odkud jsme se přestěhovali na nějaký čas do Brna, než si postavíme nový dům, a to konkrétně v obci Dambořice, která je cca 40 km od Brna. Jelikož jsou naše kočičky neodmyslitelnou součástí našeho života, postavili jsme jim svoji vlastní voliéru, která je součástí domu, ve které mají všechno, co kočičky potřebují a kde mají jednoduše své království. Ale jak už to bývá, nejraději tráví čas s námi a voliéra je hlavně pro koťátka, která tam nachází plné vyžití.

Můžete si být tedy jistí, rozhodnete-li se pro koťátko z naší chovatelské stanice, že od malička dostává tu nejlepší péči, jak od své kočičí maminky, tak od nás. 

....