Naše kočky

SC Balu Fancy Diamonds, CZ

SC Balu Fancy Diamonds, CZ se narodil 5. 4. 2016 matce IC Habibi Thai Royal Beauty a otci CH Fayniy Frayer Royal Symphony, UA. Barva - Seal Point. 

Balu je velmi krotký kocourek a jeho povaha je opravdu jedinečná. Tuhle povahu zdědil po svém tatínkovi, Frayerovi, což on opravdu frajer je.
Jeho hlavní vlastností je velmi blízký kontakt s člověkem, respektivě s jeho páníčky, tedy námi. Rád se s námi mazlí, spí a opravdu vyžaduje naši pozornost. Je velmi nekonfliktní, až bychom si troufli říct, že flegmatický.
Mít ho doma, hned byste si ho zamilovali, tak jako my, a proto od nás dostává tu největší lásku, jakou mu jen můžeme dát.

Balu se může také pyšnit svým vzhledem, jelikož má opravdu nádhernou, jemnou a lesklou srst, která u něj hraje, spolu s jeho vysoce osvalenou postavou dominantní roli na výstavách. V březnu 2018 také získal ocenění BIS (Best in show) na mezinárodní výstavě koček na zámku Světlov v Bojkovicích a v srpnu 2018 ocenení BOS na mezinárodní výstavě koček v Žilině, kde také získal ocenění návštěvníků, a to nejkrásnější kočička výstavy. 

V roce 2018 také získal svůj poslední a nejvyšší titul - SUPREMECHAMPION.


IC Holly Black and White, RU

CH Holly Black and White, RU se narodila 19. 12. 2016 matce GIC Hatsumi a otci WC Wilhelm Magic Cat. Barva - Blue point.

Holly, naše ruská princezna, do naší rodiny "přiletěla" na začátku května 2017 a ihned po příletu byla jako doma. Na její kotěcí věk se chovala už jako velká dáma, která si byla vědoma své krásy a toho, že je to přece žena, a kocoura Balua si vzala hezky rychle pod palec, konec konců přesně tak, jak to většinou bývá i mezi námi lidmi - chlapi musí poslouchat :). Hollynka je velmi nebojácná a svérázná kočička, ze které vyrostla opravdová dáma! 

Je neskutečně elegantní a má nádhernou masku. Očička má ve tvaru slziček, které jí dávají opravdu krásný výraz. Co se týče jejího vzhledu, na výstavách jí nikdy nebylo nic vytknuto, a jsme opravdu hrdí, že můžeme mít takovou krásku v naší chovatelské stanici. 

V červenu 2018 měla svůj první vrh "A", kde si jí narodila krásná 4 koťátka, které už mají své nové milující domovy.

V prosinci 2018 přivedla na svět druhý vrh "B", kde přivedla na svět 5 koťátek.


Afrodité Pretty Pixie

"Affinka", jak jí podopomácky říkáme, k nám přišla z chovatelské stanice pana RNDr. Viléma Bauera. Narodila se 18. 8. 2019.

Affinka je "zlatá" kočička. Už jako koťátko byla velice přítulná a to jí zůstalo. Kromě toho je také velmi nebojácná - nemá problém s "novotami", návštěvami, ke všem se chová velmi přátelsky. Není ale divu, má to po kom mít :) jak její tatínek, tak maminka jsou velkmými pohodáři. 

Affinka je zbarvení seal point, které je konkrétně v jejím případě velmi kontrastní - má opravdu nádhernou světlou srst a kontrastně tmavě zbarvenou hlavičku a pacicčky. Jsme velmi rádi, že máme takto krásnou kočičku v naší chovatelské stanici.